קייטרינג לבת מצווה

מקומות לבת מצווה: איך לבחור את המקום שמגיש את הקייטרינג הכי טוב

כדי לבחור את המקום הטוב ביותר לחגיגת הבת מצווה, חשוב להתחיל עם בחירת הקייטרינג הטוב ביותר, שיתאים לכל האורחים, או לפחות לרובם, ושאף אחד לא ייצא מהאירוע עם כאב בטן. חשבו על כל הפרטים הקטנים.

בדקו היטב את שירותי הקייטרינג אותם מציע מועדון הבת מצווה בו בחרתם, והרכיבו את המנות המנצחות, שיתאימו גם לאורחים טבעוניים, שומרי כשרות, צמחונים או סתם אניני טעם שאוהבים למצוא פגם בכל דבר. כמובן שהמשפחה היא ערך עליון, ואם תגישו להם באירוע את הקייטרינג הלא נכון, תשמעו על זה עוד הרבה זמן.

איזה סוג קייטרינג אתם אוהבים?

אם הזמנתם קהל גדול למועדון הבת מצווה, מומלץ שלא להסתבך עם רשימת מנות אינסופית, אלא להגיש את הארוחה במזנון. זוהי שיטה קלה שמונעת מהומה, וניתן להגיש בו את כל סוגי המאכלים שאנשים אוהבים, בשרים על מקלות, ירקות חתוכים, פלטות חימום לדגים ועופות, סלטים, כריכים וחטיפים.

במקביל אפשר לסכם עם חברת הקייטרינג על מלצרים שיסתובבו עם מגשים בין האורחים במועדון ויציעו להם את מבחר המנות, בין אם מדובר בקייטרינג בשרי או קייטרינג חלבי. רמז: את עוגת המוס פרווה המשובחת מומלץ לשמור כהפתעה לקראת סוף הערב. אף אחד לא יאמין שאין חלב בעוגה הזאת.

אורחים שמגיעים למועדון בת מצווה רוצים להרגיש כמו בחו"ל, מבחינת המקום האיכותי ומבחינת הקייטרינג המעולה. ילדים אוהבים תפריטים קלים וקרים, ומעדיפים על פני תבשילים כבדים חמים. תנו לילדים להכתיב את האירוע, והזמינו מספר מנות שמתאימות לאורחים המבוגרים שלכם.

קייטרינג לבת מצווה

השילוב המנצח: מועדון איכותי שמגיש קייטרינג משובח

מועדון בת מצווה צריך להיות גדול מספיק כדי להכיל את כל האורחים שלכם ושל הילדה. אך נושא חשוב לא פחות הוא סוג הקייטרינג עימו יכול המטבח להתמודד. חשבו היטב על האפשרויות שלכם.

כמה גדול המקרר במטבח המועדון? כמה מקררים יש במקום? חשוב שתוודאו גם שהמטבח נקי, שלא מוגשות מנות מהאירוע של אתמול או חמור מכך, של השבוע שעבר, בדקו את מקומות האחסון של האוכל, וודאו שאינו מתערבב עם חומרי ניקוי.

מגשי הכיבוד עימם מסתובבים המלצרים בין הקהל צריכים להיות אסתטיים וייצוגיים, והמקפיאים מכילים מנות שלא פג תוקפן. חשוב גם לוודא שלעובדי המטבח יש מספיק מקום לעבוד, שכן אתם לא רוצים שהמטבח ייראה כמו תחנת רכבת הומה בערב החשוב שלכם.

ילדים יודעים ואוהבים לדבר

אירוע בת מצווה, גם אם הוא כולל את כל הפעלולים המתקדמים וההופעות הכי טובות, אם האוכל המוגש בו אינו ברמה משביעת רצון, זה הדבר היחיד אותו יזכרו האורחים המבוגרים. ותתפלאו, גם הילדים. ולילדים, כמו שכולם יודעים, יש דעה נחרצת, נוקבת וישירה על כל דבר, והם אינם מהססים להביע את דעתם. עזבו. אתם לא צריכים את מפח הנפש הזה.

אל תהססו לבקש מבעלי הקייטרינג באולם הבת מצווה, לספק לכם נתונים על עוצמת חום התנורים, במיוחד אם אתם מתכננים להגיש מנות חמות. חימום ואפייה ברגע האחרון בתנור שאינו עובד היטב, יכול לפגוע באיכות המזון במקרה הטוב, או להוביל למצב בו לא יהיו לכם מנות חמות להגיש, במקרה הפחות טוב. כך שגם כאן, הכנה מראש היא המפתח לאירוע מוצלח.

אז מה למדנו בשורה האחרונה?

אל תגיעו למצב בו האורחים שלכם נעמדים במהירות מול דלת היציאה של מועדון הבת מצווה, בגלל קייטרינג שאינו איכותי. והם לא יהססו לעשות זאת. המבוגרים והילדים. הקפידו על הזמנת קייטרינג מעולה, ותשיגו את אירוע בת המצווה עליו ידברו עוד שנים ארוכות.

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *