איך לשמור את כל המתכונים במקום אחד

איך לשמור את כל המתכונים במקום אחד?

המתכונים שלכם הם נכס אותו צריך לשמור בצורה מסודרת. כיצד תוכלו לשמור את כל המתכונים במקום אחד ובצורה מסודרת? להלן ארבע הצעות לארגון ושמירה של חוברת המתכונים האישית.

מתכונים: כך תשמרו עליהם במקום אחד ולאורך זמן

בעידן שבו ישנם מאות מתכונים ברחבי הרשת, ישנם לא מעט חובבי בישול אשר נותרים מודאגים: כיצד ניתן לשמור את כל המתכונים במקום אחד? למעשה, מדובר בשאלה אשר מטרידה כל אחד מאיתנו, בעיקר לאור העובדה כי ישנם מתכונים משפחתיים (וסודיים!) אשר עוברים מדור לדור ולעתים אובדים. כל אובדן של מתכון הוא עולם ומלואו, בעיקר אם מדובר במתכון משפחתי. שמירה על סדר וארגון הם הכרחיים בעבור תיוק המתכונים, ובכדי לעזור לכם לעשות סדר – להלן ארבע הצעות לשמירה על סדר וארגון של המתכונים כך שהם יהיו נגישים בעבורכם:

קלסר ייעודי

בכדי לשמור על המתכונים מומלץ לבצע רכישה של קלסר ייעודי אותו אתם מגדירים כקלסר המתכונים שלכם. הקלסר חייב להיות קשיח ועמיד, ולכן אל תחסכו והקפידו לבצע רכישה של קלסר דרך חברה ייעודית אשר מתמחה בתחום של ציוד משרדי. בכך, תוכלו לשמור בצורה יעילה ונוחה על כל המתכונים שלכם. בנוסף, בכדי שתוכלו לבחון את המתכונים בצורה מסודרת בתוך הקלסר, רכשו ניילונית אשר באמצעותה תוכלו לשמור על המתכונים מפני בלאי טבעי של הדף.

איך לשמור את כל המתכונים - במקום אחד

קובץ ייעודי במחשב

דרך מצוינת לשמור על המתכונים שלכם היא באמצעות קובץ ייעודי במחשב אשר מיועד רק בעבור המתכונים אותם ניתן לשמור בצורה דיגיטלית. אולם, בכדי לשמור על המתכונים אל תשכחו לבצע גיבוי בענן אשר מאפשר לכם לשמור על הקבצים ולגבות אותם כך שגם אם המחשב קורס, תוכלו לחלץ את הקבצים. מדובר בדרך נהדרת לשמור על המתכונים ולקבל גישה מהירה, ולכן מדובר בשיטה מומלצת ונכונה בעבור שמירה על המתכונים במקום אחד ובאופן דיגיטלי.

שימוש בכרטיסיות

אם כבר יש לכם קלסר או מחברת, תוכלו להשתמש בכרטיסיות אשר מאפשרות לכם לשמור על הסדר ולחלק את המתכונים לקטגוריות. כך לדוגמה, ניתן לקטלג את המתכונים לאפייה, טיגון, קינוחים ועוד. אל תחששו להשתמש בכרטיסיות צבעוניות אשר גם ישדרגו את הקלסר שלכם וגם יאפשרו לכם להגיע בקלות לכל המתכונים, ללא צורך בבזבוז של זמן ומאמץ.

הקצאה של מגירה במטבח

בכדי שתוכלו למצוא תמיד את המתכונים שלכם, הקצו במטבח או בחדר העבודה מגירה ייעודית בעבור המתכונים.

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *